fue hair transplant
انتقال مو واقعی چیست؟

FUE یک روش کاشت مو است که از بی حسی موضعی استفاده می کند و هیچگونه بخیه درگیر نیست. این روش یک راه حل دائمی برای طاسی ایجاد می کند و این روش هم برای زنان و هم برای آقایان قابل اجرا است. با روش FUE اکنون امکان پیوند ریش ، سبیل و ابرو وجود دارد. همچنین از این روش می توان برای پنهان کردن جای زخم و سوختگی بسیار موثر استفاده کرد. بعد از کاشت مو ، رشد موی طولانی و بدون تفاوتی با موهای اصلی خود خواهید داشت.

beard transplant
کاشت ریش

در مرحله اول ، منطقه پیوند به منظور انجام ارزیابی های اولیه مشخص می شود. در این مرحله می توان از برنامه های رایانه ای برای شبیه سازی نتایج استفاده کرد. پس از این مرحله ارزیابی ، فولیکول های مو از پشت گردن شما خارج شده و به ناحیه ارزیابی شده پیوند می شوند. پس از پیوند ، چرخش ریش باید 30 درجه باشد. فولیکول ها باید یکی یکی منتقل شوند.

ameliyatsız hemoroid
پشتیبانی کامل بعد از عمل

ما کارکنان و اسکان ویژه ای را برای حمایت از بیماران قبل و بعد از عمل داریم. ما مراقبت کامل از بیمار خود را ارائه می دهیم و از آنها پیروی می کنیم تا تمام جزئیات و دستورالعمل ها را در اختیار آنها قرار دهیم. هدف ما بهبود ظاهر همه بیماران و کمک به آنها در رسیدن به سطوح جدید اعتماد به نفس و خوشبختی است.

کاشت مو در ترکیه

سوالات متداول در مورد کاشت مو

کاشت مو چیست؟
چه کسی می تواند کاشت مو انجام دهد؟
از کدام تکنیک برای پیوند استفاده می شود؟
آیا کاشت مو یک روند دردناک است؟
آیا نتیجه دائمی است؟
بیشتر بخوانید →

تفاوت ما

خدمات بین المللی

شرکت ما از سال 2000 حدود 40 کشور را خدمت کرده است. اولین هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که هر بیمار شاد به کشور خود باز می گردد. خدمات ما با اولین قدم مهمانان ما در فرودگاه شروع می شود و تا زمان بازگشت آنها به کشور خود ادامه می یابد.

بیمارستان و پزشکان

کلیه مراحل و عملیات دقیقا توسط بیمارستان ها و پزشکان مجرب و دارای مجوز JCI انجام می شود.

نوآوری مداوم

با تشکر از تکنیک های جدید کاشت مو که ما توسعه داده ایم ، مراکز ما از اهمیت بسیاری در ترکیه و در سراسر جهان برخوردار هستند. مرکز ما اصل نوآوری مداوم را پذیرفته و با روشهای جدیدی که ما برای مقابله با ریزش مو تدوین کرده ایم به موفقیت بین المللی دست یافته ایم.

مشاوره رایگان! امروز عکس خود را برای ما ارسال کنید!

پس از دریافت تصویر شما ، یکی از کارشناسان ما با ارزیابی کامل در تماس خواهد بود.
health toruism

کاشت مو با کیفیت بالا

ترکیه از نظر کاشت مو در سالهای اخیر یکی از محبوب ترین کشورهای جهان بوده است. بزرگترین دلیل این امر این است که عملیات کاشت مو در کشور ما بسیار موفق تر از کشورهای اروپایی و خاورمیانه است و مدت زمان درمان نسبتاً کوتاه است. پزشکان ترک ما فرصتهای بسیار خوبی را ارائه می دهند ، به خصوص از نظر زمان بهبودی ، آنها همکاران اروپایی خود را بسیار عقب مانده اند. مناطق زیبای گردشگری ترکیه و قیمت پایین پیوند مو بسیاری از خارجی ها را به خود جلب می کند. بنابراین ، پیوند مو کمک بزرگی به گردشگری و اقتصاد ترکیه می کند.

پزشکان ترکیه بدون شک یکی از عوامل اصلی پیوند مو موفق در ترکیه هستند. پزشکان ما با چابکی زیاد و اتهامات بسیار کم ، بیماران را به بهترین وجه ممکن درمان می کنند. به لطف این مهارت و توانایی برتر پزشکان ، کشور ما به یکی از شلوغ ترین شهرها در جهانگردی سلامت تبدیل شده است.

همه ساله ROTALIFE میزبان بیماران کاشت مو از سراسر جهان است ، معالجه بیماران را حداکثر ظرف سه روز انجام می دهد و آنها را با خیال راحت به کشورهای خود می فرستد. ROTALIFE از سال 2000 خدمات کاشت مو را ارائه داده و دارای سه مرکز کاشت مو در استانبول ، ازمیر و آنتالیا است.

آیا می خواهید ما را با شما تماس بگیریم؟

برخی فیلم ها از کانال یوتیوب ما

 

 

همانطور که دیده می شود

bloomberg logo
24 logo
milliyet logo
mbc logo